O nás

Firma Kejha-Suk, zahradnické služby funguje již od roku 1990. Poskytujeme komplexní služby související se zahradou – od projektu, přes realizaci až po pravidelnou péči a údržbu. Věnujeme se soukromým zahradám i veřejnému prostoru zakládáme střešní zahrady, jezírka. Provádíme celoroční péči o zahrady a zeleň. Disponujeme potřebným strojním vybavením a kvalifikovanými pracovníky. Důležité pro nás je i to, abychom byli s naší prací spokojeni, aby se nám líbila.

Pravidelně se zúčastňujeme odborných seminářů, přednášek, konferencí. Jsme členy profesních spolků SZKT – Společnost pro zahradní a krajinářskou tvorbu http://www.szkt.cz/  a SZÚZ – Svaz zakládání a údržby zeleně. http://www.szuz.cz/cs/

Jedn z majitelů firmy Ladislav Kejha dlouhodobě aktivně působí veSpolečnosti pro zahradní a krajinářskou tvorbu“ –SZKT. Mimo jiné přednáší pro odbornou i laickou veřejnost. Jako člen autorských týmů se podílel na tvorbě arboristických standardů „Výsadba stromů“, „Řez stromů“, „Ochrana dřevin pří stavební činnosti“.

 

Filosofie firmy.

Zahradničina je práce, při které měníme kousek světa, vnášíme do něj nové funkce, možnosti, krásu... Zahrada, ani park nejsou nikdy tak docela hotové, stromy, keře i květiny rostou, stárnou, mění se, zahradník proto musí myslet dopředu a umět čekat. Snažíme se aby prostory, které proměňujeme, našim zákazníkum dobře sloužíly, aby se jim líbily, aby v nich byli spokojeni. Zároveň chceme, abychom byli spokojeni se svou prací i my, chceme aby se nám libila, abychom se na ni i po letech mohli s radostí podívat.